Na stronie głównej wyświetla się tylko część posta. Aby zobaczyć całość, należy wybrać Kliknij tutaj aby zobaczyć dalszą część posta >>.
Wszystkie posty znajdujące się na blogu są wymyślone przeze mnie i nigdy nie wydarzyły się w realu.

www.gay-bastards.tumblr.com

Wyobraź sobie, że Twój facet spotyka się z innym kolesiem. Jaki widok zabolałby Cię najbardziej?

sobota, 4 czerwca 2016

To, co kocham najbardziej!

Ten widok jest tym, co kocham najbardziej! Mój facet i 18 centymetrowa pałka, którą obrabia. Biedak ma problemy, aby wziąć tego fiuta po same jaja, ale na razie to tylko rozgrzewka - zaraz weźmie całego do pyska!
Przyglądam się rozanielonej twarzy mojego faceta obciągającego kutasa naszego kumpla i mega mnie to podnieca. Widzicie jego przymknięte oczy? To znak, że jest mu dobrze i jest gotowy na ostrzejszą jazdę z tym kolesiem! Mi też jest dobrze. Kutas pręży mi się w gaciach i prosi, aby go zwalić!

4 komentarze:

  1. sam tak lubię! no może 18 jeszcze się da jakoś zmieścić aż po migdałki ..te większe to już tylko po dobrej rozgrzewce !

    OdpowiedzUsuń
  2. Ohh... Podaj mi stronę stronę gejowskimi gifami .

    OdpowiedzUsuń

Komentuj i dziel się swoimi fantazjami i przemyśleniami! Dzięki Waszym komentarzom będę wiedzieć, co Wam się podoba bardziej a co mniej. Ułatwi mi to prowadzenie bloga, w Wy będziecie mieli więcej frajdy z oglądania i czytania rzeczy, które na maxa Was jarają!