Na stronie głównej wyświetla się tylko część posta. Aby zobaczyć całość, należy wybrać Kliknij tutaj aby zobaczyć dalszą część posta >>.
Wszystkie posty znajdujące się na blogu są wymyślone przeze mnie i nigdy nie wydarzyły się w realu.

www.gay-bastards.tumblr.com

Wyobraź sobie, że Twój facet spotyka się z innym kolesiem. Jaki widok zabolałby Cię najbardziej?

Cuckold

Kilka słów o cuckold


Cuckold to po prostu zdrada kontrolowana. Partnerzy pozwalają sobie na skoki w na legalne skoki w bok. Najczęściej jeden z partnerów jest świadkiem zabawy drugiego z nich z kimś innym, ale czasami partnerzy spotykają się na seks bez swojej drugiej połówki. Cuckold od zdrady różni się tym, że obie osoby chcą takiej formy seksu, akceptują ją i czerpią z tego przyjemność.

Z związkach heteroseksualnych taki układ wygląda najczęściej tak, że żona zabawia się z innymi, a jej mąż jest biernym obserwatorem. 

"Mężczyzna inicjujący do "zdrady prowokowanej" może fantazjować o przebiegu akcji, może wzmacniać swoje ego (jestem "posiadaczem" kobiety, która jest pożądana przez innych), może czuć, że jest tak dobry w łóżku, że może się mierzyć z każdym konkurentem. Dynamika relacji w takim trójkącie jest bardzo duża. Najpierw, gdy mężczyzna proponuje kobiecie cuckold, jest dominujący, a partnerka może (choć nie musi) przyjąć jego propozycję. Jednak, gdy znajdą się już w sytuacji intymnej z trzecim mężczyzną (cuckold obejmuje tylko zdradę polegającą na "udostępnieniu" kobiety), to jej partner zostaje zredukowany do roli obserwatora. Teraz jest podległy, wręcz masochistyczny, bo obserwuje, jak inny mężczyzna seksualnie zaspokaja jego partnerkę. Częstym elementem cuckoldu jest zaproszenie stałego partnera, by np. zaspokoił oralnie kobietę, zaraz po tym, jak była penetrowana przez innego mężczyznę, co też jest formą dominacji.
W cuckoldzie strona dominująca, (zazwyczaj kobieta), określana jest jako HotWife lub bardziej swojsko Hotka, a strona uległa (zazwyczaj mężczyzna), zwany jest właśnie cuckoldem lub rogaczem."
źródło: http://blog.onet.pl/42218,1,archiwum_goracy.html

W związkach gejowskich jest podobnie. Jeden z partnerów bzyka się z jakimś kolesiem, a drugi grzecznie siedzi i sobie patrzy :-) Czasami się dołącza, a czasami po prostu zwali sobie konia.

W cuckoldzie bardzo ważne jest to, aby obie strony tego chciały i aby nikt nie czuł się zazdrosny i obrażony.

A Ty co o tym myślisz? Byłbyś w stanie patrzeć jak Twój facet pieprzy się z innym bądź samemu zabawiać się z jakimś kolesiem na oczach Twojego partnera? ;)4 komentarze:

 1. Popatrzeć mogę, ale wolałbym posunąć jednego, a drugi niech patrzy...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mój facet zgłasza chęć bycia posuwanym. Ja chętnie popatrzę!

   Usuń
 2. O wow, to ma swoją nazwę ;) już próbowałem i jest to mega jarające

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Napisz do mnie przez formularz kontaktowy, który jest po prawej stronie bloga. Opisz mi swoją historię :P Chętnie wrzucę ją na bloga :)

   Usuń

Komentuj i dziel się swoimi fantazjami i przemyśleniami! Dzięki Waszym komentarzom będę wiedzieć, co Wam się podoba bardziej a co mniej. Ułatwi mi to prowadzenie bloga, w Wy będziecie mieli więcej frajdy z oglądania i czytania rzeczy, które na maxa Was jarają!