Na stronie głównej wyświetla się tylko część posta. Aby zobaczyć całość, należy wybrać Kliknij tutaj aby zobaczyć dalszą część posta >>.
Wszystkie posty znajdujące się na blogu są wymyślone przeze mnie i nigdy nie wydarzyły się w realu.

www.gay-bastards.tumblr.com

Wyobraź sobie, że Twój facet spotyka się z innym kolesiem. Jaki widok zabolałby Cię najbardziej?

wtorek, 21 lipca 2015

niedziela, 19 lipca 2015

Jaki wielki, ja pierdole...

Ten filmik jakoś bardzo mnie nie poruszył. Jebanie jak jebanie, jeden koleś oddaje swoją dziurkę do dyspozycji drugiego kolesia. Ale to co najbardziej moją uwagę w tym filmie to kutas aktywa. Tak się zastanawiam, czy to jakiś fotomontaż, czy ten koleś faktycznie ma gigantycznego fiuta. Czy znalazłby się tutaj jakiś śmiałek, który przyjąłby go do siebie? ;)


Faceci w czapeczkach

Kto ich nie lubi ;) Młodzi, dobrze zbudowani, męscy. Czapeczki dodają im uroku. W celu pobudzenia Waszej wyobraźni i Waszych dzielnych żołnierzy w spodniach, wrzucam kilka grafik, które mnie pobudziły.

wtorek, 14 lipca 2015

Poszliśmy potańczyć do klubu, a wylądowaliśmy w...

Historia ta jest fantazją, w 100% przeze mnie zmyśloną.

W ostatni piątek trochę nam się nudziło. Przerzucaliśmy kanały w telewizorze oraz bezczynnie grzebaliśmy w internecie. Koło 21 stwierdziliśmy, że taki sposób spędzenia piątkowego wieczoru średnio nas interesuje, więc postanowiliśmy wybrać się do klubu. Chcieliśmy potańczyć, napić się piwa. Ale jak to zwykle bywa, potańczyć nie potańczyliśmy, a piwo wypiłem tylko ja. Mój facet oprócz piwa skosztował też innych płynów ;)

czwartek, 9 lipca 2015

Bardzo anonimowy seks, część 3.

Kolejna część bardzo anonimowego seksu. Łapcie! ;-) Pamiętajcie, że cała ta historia jest fikcją.

Po chwili miziania mojego dupska, koleś odszedł ode mnie. Stanął przy ścianie i waląc konia, przyglądał się mi. On miał ochotę na moją ciasną pizdę, a ja miałem ochotę na jego kutasa i jego spermę w dupsku. Zresztą zobaczcie sami...

środa, 8 lipca 2015

Zapaśnik

Cześć!

Miałem właśnie wrzucić trzecią część bardzo anonimowego seksu, ale uznałem, że potrzymam Was jeszcze w niepewności :-) Dziś łapcie kilka fotek bardzo fajnego zapaśnika. Lubicie trykoty zapaśnicze?

poniedziałek, 6 lipca 2015

Lubicie fajne, męskie nogi? ;)

W oczekiwaniu na trzecią część "Bardzo anonimowego seksu" łapcie fotki seksownych, męskich, umięśnionych nóg. Każdy z nas lubi popatrzeć na wielkie uda i rozjebane łydki, prawda? ;)


niedziela, 5 lipca 2015

Bardzo anonimowy seks, Część 2.

Weszliśmy do mieszkania, włączyłem muzykę i postanowiłem mojego gościa przyjąć jak najlepiej tylko potrafię :P

JA: Napijesz się czegoś?
ON: Nie, dzięki, nie przyszedłem tu na picie...

sobota, 4 lipca 2015

Bardzo anonimowy seks część 1.

Był ciepły wieczór. Wróciłem z pracy. Mojego faceta nie było w mieszkaniu, bo pojechał odwiedzić rodziców. Dawno ich nie widział, więc wziął tygodniowy urlop i pojechał w rodzinne strony. Jego tygodniowy urlop oznaczał dla mnie tydzień celibatu i abstynencji seksualnej. Od samego początku wiedziałem, że nie wytrzymam. No i nie wytrzymałem. Odpaliłem czaterie, zalogowałem się do pokoju dla gejów z wszystko mówiącym nickiem: aktywa_teraz.

Po kilku minutach zagadał do mnie koleś o nicku jeBBanie...

środa, 1 lipca 2015

Email od mojego faceta

Może to dziwne, ale utrzymujemy kontakt z byłym facetem mojego partnera. Normalna koleżeńska relacja. Okazało się nawet, że ja i jego były mamy wspólne zainteresowania. Dziś gdy byłem w pracy, dostałem od mojego faceta takiego emaila.

Miśku, nie wiem jak Ci to powiedzieć. Przez email jest mi łatwiej, niż tak w cztery oczy. Dziś rano, gdy wyszedłeś do pracy, przyszedł do mnie mój były facet. Na początku rozmawialiśmy, ale potem wylądowaliśmy w łóżku... Przepraszam, że to zrobiłem, ale musiałem, nie mogłem odmówić. Sam zobacz dlaczego...