Na stronie głównej wyświetla się tylko część posta. Aby zobaczyć całość, należy wybrać Kliknij tutaj aby zobaczyć dalszą część posta >>.
Wszystkie posty znajdujące się na blogu są wymyślone przeze mnie i nigdy nie wydarzyły się w realu.

www.gay-bastards.tumblr.com

Wyobraź sobie, że Twój facet spotyka się z innym kolesiem. Jaki widok zabolałby Cię najbardziej?

sobota, 21 maja 2016


4 komentarze:

 1. Najlepsza pozycja !

  OdpowiedzUsuń
 2. ...podobno w tej pozycji najczęściej można przeżyć orgazm analny,a aktywowi też jest przyjemnie...znam tę sytuację z pozycji pas i akt:)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nigdy nie doświadczyłem orgazmu analnego (a szkoda :P). Zgodzę się natomiast ze stwierdzeniem, że ta pozycja jest mega przyjemna dla aktywa :)

   Usuń
  2. .....no ja ją lubię,mogę widzieć twarz faceta gdy w niego wchodzę i gdy go posuwam.Jeśli chodzi o orgazm analny to właśnie też mam ten "problem:)"...jest mi calkiem przyjemnie,bo łatwo się w tej pozycji rozluźnić,a muskanie jajami partnera po pośladkach gdy mnie posuwa jest genialne...ale żeby dojść muszę zwyczajnie sobie zwalić...to też jest fajne gdy razem się spuszczamy,takie zgranie w czasie gdy facet przed sputem szybcjej mnie posuwa ja zaczynam szybciej walić...:):)

   Usuń

Komentuj i dziel się swoimi fantazjami i przemyśleniami! Dzięki Waszym komentarzom będę wiedzieć, co Wam się podoba bardziej a co mniej. Ułatwi mi to prowadzenie bloga, w Wy będziecie mieli więcej frajdy z oglądania i czytania rzeczy, które na maxa Was jarają!