Na stronie głównej wyświetla się tylko część posta. Aby zobaczyć całość, należy wybrać Kliknij tutaj aby zobaczyć dalszą część posta >>.
Wszystkie posty znajdujące się na blogu są wymyślone przeze mnie i nigdy nie wydarzyły się w realu.

www.gay-bastards.tumblr.com

Wyobraź sobie, że Twój facet spotyka się z innym kolesiem. Jaki widok zabolałby Cię najbardziej?

poniedziałek, 30 maja 2016

Usiadłem na rogu łóżka i przyglądałem się, jak mój facet zaczyna zabawiać się z tym przystojnym 21-latkiem.


Poznałem tego kolesia dwa miesiące temu na fellow. Od razu mi się spodobał. Wielokrotnie marzyłem o tym, aby on i mój chłopak zabawili się na moich oczach. Cały czas wiedziałem, że ta dwójka to będzie idealna para do jebania! Na początku ten młodziak nie chciał się na to zgodzić, ale dwumiesięczne przekonywanie przyniosło skutek!Zaczęli bawić się na przeciwko mnie. Obaj są półnadzy. Najfajniejsze jest to, że totalnie o mnie zapomnieli! Młodziak zaczyna dotykać fiuta mojego faceta i jednocześnie całuje go. AAA! Zaraz odfrunę! :-D Na bokserkach mojego męża pojawiło się już dużo śluzu. To znak, że zaraz zacznie się konkretna jazda... Już nie mogę się doczekać!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Komentuj i dziel się swoimi fantazjami i przemyśleniami! Dzięki Waszym komentarzom będę wiedzieć, co Wam się podoba bardziej a co mniej. Ułatwi mi to prowadzenie bloga, w Wy będziecie mieli więcej frajdy z oglądania i czytania rzeczy, które na maxa Was jarają!