Na stronie głównej wyświetla się tylko część posta. Aby zobaczyć całość, należy wybrać Kliknij tutaj aby zobaczyć dalszą część posta >>.
Wszystkie posty znajdujące się na blogu są wymyślone przeze mnie i nigdy nie wydarzyły się w realu.

www.gay-bastards.tumblr.com

Wyobraź sobie, że Twój facet spotyka się z innym kolesiem. Jaki widok zabolałby Cię najbardziej?

środa, 30 września 2015

Ładne kutasy w miejscach publicznych

Czy zdarzyło Wam się wyjąć Waszego przyjaciela z rozporka w pociągu, na siłowni czy w sklepie? Jak widać na załączonych fotach są ludzie, których to jara.
Hmm, wyobraź sobie czytelniku, jedziesz pociągiem. Jest wieczór. Wchodzisz do przedziału, a tam tylko jeden koleś. Fajny łysol, krótkie, dresowe spodenki i fajna sportowa koszulka. W dłoniach trzyma swojego fiuta, patrzy się na Ciebie i uśmiecha. Co robisz? 5 komentarzy:

 1. dołączam się :)

  OdpowiedzUsuń
 2. hehe zrobiłem tak kilka razy w pociągu, ale bez rezultatów w postaci obciągania ale i też bez obicia mordy. Raz na ukos siedział taki fajny cygan, udawał że śpi ale się podjarał, tylko że jak zauważył że widzę że się podniecił to się zmieszał i zasłonił a potem przesiał , drugi raz w piętrusie, obok leżał taki koleś w stylu fizola, ale potem też się wyniósł hehe

  OdpowiedzUsuń
 3. jarają mnie takie akcje :)

  OdpowiedzUsuń
 4. biore sie do obciąganai

  OdpowiedzUsuń

Komentuj i dziel się swoimi fantazjami i przemyśleniami! Dzięki Waszym komentarzom będę wiedzieć, co Wam się podoba bardziej a co mniej. Ułatwi mi to prowadzenie bloga, w Wy będziecie mieli więcej frajdy z oglądania i czytania rzeczy, które na maxa Was jarają!