Na stronie głównej wyświetla się tylko część posta. Aby zobaczyć całość, należy wybrać Kliknij tutaj aby zobaczyć dalszą część posta >>.
Wszystkie posty znajdujące się na blogu są wymyślone przeze mnie i nigdy nie wydarzyły się w realu.

www.gay-bastards.tumblr.com

Wyobraź sobie, że Twój facet spotyka się z innym kolesiem. Jaki widok zabolałby Cię najbardziej?

poniedziałek, 28 września 2015

Plucie na pysk i do pyska

W jaki sposób upodlić pasywa i pokazać mu, kto rządzi? Wystarczy splunąć mu na pysk. Albo do pyska. Aktyw plując na pasywa, demonstruje swoją wyższość i władzę. A niech pasyw spróbuje nie połknąć strzału ślini, który dostał od swego jebaki... Gorzko tego pożałuje.
Ja lubię splunąć kolesiowi w pysk. Stoję nad nim, on klęczy przede mną i grzecznie otwiera ryj. Spluwam do pyska a pasyw dostaje z liścia w mordę. Ma wszystko grzecznie połknąć. Gdy wszystko łyka, to bierze mojego fiuta do gardła i go porządnie poleruje. Tak, wtedy czuję, że to ja mam władzę.
5 komentarzy:

 1. są różne podniety, to akurat mnie nie kręci :-(

  OdpowiedzUsuń
 2. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 3. Oj chłopcy, po prostu nie wiecie, co dobre :P A tak na poważnie, to ja lubię pluć lub być opluwany przez mojego faceta. Ale gdyby miał na mnie splunąć jakiś inny koleś, to... hmm, raczej bym podziękował i nie skorzystał ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. a ja tam kocham pluć :D

  OdpowiedzUsuń

Komentuj i dziel się swoimi fantazjami i przemyśleniami! Dzięki Waszym komentarzom będę wiedzieć, co Wam się podoba bardziej a co mniej. Ułatwi mi to prowadzenie bloga, w Wy będziecie mieli więcej frajdy z oglądania i czytania rzeczy, które na maxa Was jarają!