Na stronie głównej wyświetla się tylko część posta. Aby zobaczyć całość, należy wybrać Kliknij tutaj aby zobaczyć dalszą część posta >>.
Wszystkie posty znajdujące się na blogu są wymyślone przeze mnie i nigdy nie wydarzyły się w realu.

www.gay-bastards.tumblr.com

Wyobraź sobie, że Twój facet spotyka się z innym kolesiem. Jaki widok zabolałby Cię najbardziej?

czwartek, 24 września 2015

Nowy kolega. Trochę bdsm i bondage

Jejciu, po tylu postach związanych z moimi fantazjami przyszedł czas na troszkę rzeczy z świata realnego. Ostatnio z moim partnerem poznaliśmy bardzo uroczego faceta. Wysoki, ciemne włosy, uroczy uśmiech. Jestem pewien, że większość z Was uśliniłaby się na jego widok :) W związku z tym, że myśmy się na jego widok uślinili, to postanowiliśmy go bliżej poznać. Gościł już u nas dwa razy, troszkę się pobawiliśmy. Spotkania nie były w klimacie zdrady kontrolowanej, ale w kilku momentach odsunąłem się od tej akcji i mogłem chociaż trochę zrealizować moje fantazje. Być może opowiem Wam o wszystkim bardziej szczegółowo, kto wie ;-)
Nasz nowy kolega lubi sm i bondage. Więc specjalnie dla niego (i dla Was moi drodzy czytelnicy) kilka pobudzających zdjęć i grafik.
No dobrze moi chłopcy, który z Was chce być tak potraktowany? ;)

2 komentarze:

  1. extra. lubie takie klimaty. jestem bardziej aktywny wiec z reguły to ja wiąże, ale lubie byc też związany czasem

    OdpowiedzUsuń
  2. oj stłukłbym komuś tak jajca ;D

    OdpowiedzUsuń

Komentuj i dziel się swoimi fantazjami i przemyśleniami! Dzięki Waszym komentarzom będę wiedzieć, co Wam się podoba bardziej a co mniej. Ułatwi mi to prowadzenie bloga, w Wy będziecie mieli więcej frajdy z oglądania i czytania rzeczy, które na maxa Was jarają!